Dijital Pazarlama Notları

Dijital Pazarlama Notları

Firmalar ve kişisel girişimciler için, dijital pazarlama üzerine makaleler paylaşıyoruz.

Haziran 2019
En çok bahsedilen anahtar kelimeler: web sitesi yapımı, seo, sem, arama motoru optimizasyonu, profesyonel web tasarımı
Sosyal medya pazarlama çalışmalarının, geleneksel yöntemlerle yapılan pazarlama çalışmalarına göre çok daha güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Farklı sosyal medya platformlarında yapılan pazarlama çok daha iyi sonuçlar verir.
Devamını oku
Günümüzde herhangi bir ürünün fonlanmasından tutun da, evinizdeki süs balığının fan sayfasına kadar, pek çok konuyla ilgili bir web sitesine sahip olmanız mümkün. Ancak buna rağmen şirketlerin çoğu hala online olamıyor, hem de 25 yıldır!
Devamını oku
İş modelinizi sürekli yükselen bir eğride tutmak için dikkat etmeniz gereken önemli iki şey vardır. Birincisi düzenli şekilde artan yeni müşteriler, ikincisi de mevcut müşteriler ile sürdürülen doğru, etkili ve verimli iletişim.
Devamını oku
İş modeliniz ne kadar büyük bir potansiyele sahip olursa olsun; web siteniz eğer yeterince profesyonel görünmüyorsa, potansiyel müşterileriniz bu durumdan rahatsız olup, sitenizde zaman geçirmeyecek ve malesef sizinle de iletişim kurmaktan kaçınacaklardır.
Devamını oku
İnternet sitenizin sıralaması için arama motoru optimizasyonu, yani bir diğr adıyla SEO çalışması oldukça önemlidir. Bu konuda hem site içi hem site dışı çalışmalar vardır. Biz bu yazımızda site içi SEO çalışmasını inceleyeceğiz.
Devamını oku
Mayıs 2019
En çok bahsedilen anahtar kelimeler: kurumsal internet sitesi, web sitesi yapımı, online alışveriş, e-ticaret sitesi
Günümüzde internetin artan popülaritesi ve teknolojik ilerlemeler sayesinde internet üzerinden ürün alıp satmak her zamankinden çok daha hızlı ve kolay. Üstelik artık yalnızca masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar yok.
Devamını oku
İnternet sitesi olmayan bir firmanız mı var? O zaman bu yazımız tam size göre. Bunun için çeşitli mazeretleriniz olduğunun farkındayız. Muhtemelen zamanınız olmadığını düşünüyorsunuz ya da bu işlem sizin için çok pahalı görünüyor olabilir.
Devamını oku